Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Ewa Gałka – Kosmetolog, Menager salonu
Ewa Gałka

Kosmetolog, Menager salonu

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Doświadczony kosmetolog, ukończyła liczne kursy i szkolenia, które potwierdzają jej szerokie podejście do potrzeb klienta i doskonałe efekty prowadzonych terapii. Praca jest jej pasją. Optymistka, pełna energii, dba o komfort i dobre samopoczucie klientów.  Chętnie odpowiada na pytania dotyczące zabiegów oraz pielęgnacji w domu. Wolny czas poświęca rodzinie i aktywności fizycznej.

Ewa Kotula – Kosmetolog
Ewa Kotula

Kosmetolog

Magister Kosmetolog, z wielką pasją i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Uśmiech na twarzy Klientki jest dla niej największą satysfakcją. Ciągle śledzi pojawiające się na rynku trendy i nowości. Cierpliwa, punktualna i zorganizowana. Otwarta na drugiego człowieka, pełna ciepła i życzliwości. Sprawia, że Klientka po skończonym zabiegu czuje się zadbana i zrelaksowana co jest jej największym spełnieniem zawodowym

Sara Sielczak – Makijaż Permanentny
Sara Sielczak

Makijaż Permanentny

Moją misją jest dawanie szczęścia kobietom. Szczęściem może być zabieg makijażu permanentnego. Nie tylko sprawi, że Wasze brwi, oczy czy usta będą piękniejsze, ale przede wszystkim wzrośnie Wasza pewność siebie i satysfakcja z własnego wyglądu. Bo najważniejsze to dobrze czuć się we własnym ciele. A jak mówiła Coco Chanel "Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane." – zatem Panie…do dzieła!

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie