Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Ewa Gałka – Kosmetolog
Ewa Gałka

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Doświadczony kosmetolog, ukończyła liczne kursy i szkolenia, które potwierdzają jej szerokie podejście do potrzeb klienta i doskonałe efekty prowadzonych terapii. Praca jest jej pasją. Optymistka, pełna energii, dba o komfort i dobre samopoczucie klientów.  Chętnie odpowiada na pytania dotyczące zabiegów oraz pielęgnacji w domu. Wolny czas poświęca rodzinie i aktywności fizycznej.

Judyta Grzęda – Kosmetolog
Judyta Grzęda

Kosmetolog

Ukończyła Szkołę Ekonomii i Biznesu w Warszawie o kierunku kosmetologia.  Regularnie uczęszcza na wykłady o tematyce kosmetyczno-medycznej, aby pogłebiać wiedzę i umiejętności. Charakteryzuje ją ambicja i upór w dążeniu do obranych celów. Doświadczenie zdobywała w renomowanych warszawskich salonach kosmetycznych. Na te tory zawodowe skierowała ją chęć upiększania i korygowania urody. Jej pasją jest również wizaż. Uwielbia jazdę na rowerze oraz długie spacery.

Ewa Soboń – Kosmetolog
Ewa Soboń

Kosmetolog

Ukończyła Studia Wyższe w Państwowej Szkole Medycznej w Opolu na kierunku kosmetologia. Z wielką pasją i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę.  Nie boi się nowych wyzwań.  Z profesjonalizmem podchodzi do powierzonych jej zadań.  Uśmiech na twarzy Klientki jest dla niej największą satysfakcją. Ciągle śledzi pojawiające się na rynku trendy i nowości. Cierpliwa, punktualna i zorganizowana. Otwarta na drugiego człowieka, pełna ciepła i życzliwości. Sprawia, że Klientka po skończonym zabiegu czuje się zadbana i zrelaksowana co jest jej największym spełnieniem zawodowym

Sara Sielczak – Makijaż Permanentny/Stylistka rzęs
Sara Sielczak

Makijaż Permanentny/Stylistka rzęs

Moją misją jest dawanie szczęścia kobietom. Szczęściem może być zabieg makijażu permanentnego. Nie tylko sprawi, że Wasze brwi, oczy czy usta będą piękniejsze, ale przede wszystkim wzrośnie Wasza pewność siebie i satysfakcja z własnego wyglądu. Bo najważniejsze to dobrze czuć się we własnym ciele. A jak mówiła Coco Chanel "Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane." – zatem Panie…do dzieła!

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie