Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Ewa Gałka – Kosmetolog
Ewa Gałka

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Doświadczony kosmetolog, ukończyła liczne kursy i szkolenia, które potwierdzają jej szerokie podejście do potrzeb klienta i doskonałe efekty prowadzonych terapii. Praca jest jej pasją. Optymistka, pełna energii, dba o komfort i dobre samopoczucie klientów.  Chętnie odpowiada na pytania dotyczące zabiegów oraz pielęgnacji w domu. Wolny czas poświęca rodzinie i aktywności fizycznej.

Judyta Grzęda – Kosmetolog
Judyta Grzęda

Kosmetolog

Ukończyła Szkołę Ekonomii i Biznesu w Warszawie o kierunku kosmetologia.  Regularnie uczęszcza na wykłady o tematyce kosmetyczno-medycznej, aby pogłebiać wiedzę i umiejętności. Charakteryzuje ją ambicja i upór w dążeniu do obranych celów. Doświadczenie zdobywała w renomowanych warszawskich salonach kosmetycznych. Na te tory zawodowe skierowała ją chęć upiększania i korygowania urody. Jej pasją jest również wizaż. Uwielbia jazdę na rowerze oraz długie spacery.

Ewa Soboń – Kosmetolog
Ewa Soboń

Kosmetolog

Ukończyła Studia Wyższe w Państwowej Szkole Medycznej w Opolu na kierunku kosmetologia. Z wielką pasją i zaangażowaniem wykonuje swoją pracę.  Nie boi się nowych wyzwań.  Z profesjonalizmem podchodzi do powierzonych jej zadań.  Uśmiech na twarzy Klientki jest dla niej największą satysfakcją. Ciągle śledzi pojawiające się na rynku trendy i nowości. Cierpliwa, punktualna i zorganizowana. Otwarta na drugiego człowieka, pełna ciepła i życzliwości. Sprawia, że Klientka po skończonym zabiegu czuje się zadbana i zrelaksowana co jest jej największym spełnieniem zawodowym

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie